Bonusové body kat. F – doplněno

Ahojte,

předem se za SPAC ospravedlňuji, že jsme změnili věkový interval pro kat. F, ale nedošlo ke změně „předpisu“ pro maratonskou trasu, jediného matronu v kalendáři.

Změnil jsem to taky v soutěžním řádě a pro kat. F bude vypsána trasa C 53 km, bez nároku na bonusové body, které jsou určeny pro maratonskou trasu. Při vší úctě k vám z kat. F 53 km není úplně maratonská trasa.

DODATEK:

Ozvalo se mi pár členů Fka, kteří chtěli jet B trasu 121 km na Beskyd tour – resp. někteří již jsou přihlášeni na trasu B. Prosím s Pavlem K. jsem se domluvili na kompromisu: Trasa pro redukované pořadí SPACu kat. F bude trasa C 53 km, ti kteří chtějí jít trasu B 121 km můžou a za účast dostanou pouze bonusové body 15b.

Takže kdo z Fka pojede C trasu dostane klasicky body dle pořadí, bez bonus bodů a ten kdo pojede trasu B tak dostane pouze bonus body 15b za účast.

Kategorii F si velmi vážíme, tak jsme chtěli odměnit všechny členy. Vím, že někdo si na 121 km troufne, někdo již ne, tak doufám, že tenhle kompromis odmění nějakým způsobem všechny.

Pavol


Uveřejněno

v

od

Značky: