Registrace do sezóny 2024

Jak již bylo avizováno, dnes spouštíme registraci do nové sezóny 2024.

Největší změny v sezóně 2024:

  • kategorie E a F mají změnu rozpisu na E 60-69 let a F 70+ let.
  • zrušeny čipy na sezónu – pro malý zájem toto pro sezónu 2024 rušíme. Pro další sezóny se uvidí po sezóně 2024.
  • budou nové licence. Ty původní nahradíme novými – budou velikosti platební karty / občanky / řidičáku … . Na licenci bude již natištěna fotografie a kromě původních údajů přibude nouzový kontakt. Licence budou již od výroby zatavené ve folii. Původně jsem poptával kartičku plastovou jako je platební karta / řidičák, ale tam je cena pořád o dost výše, tak jdeme cestou papír + zatavení do fólie. Fotografii si přidáte v aplikaci MůjSPAC. Náhled na novou licenci:
  • Junior SPAC bude také v apliakci MůjSPAC. Děti v Junior SPAC nebudou hradit žádný poplatek, prostě se zaregistrují, rodiče podepíšou přihlášku, naskenovanou mi ji pošlou do mailu a bude hotovo. Prosím všechny, aby neregistrovali děti pouze s plezíru, ale pouze pokud vědí, že dítě bude opravdu závodit. Každá licence a každé číslo cosi stojí a taky je s tím nějaká práce. Pro více detailů -> Soutěžní řád.
  • aplikace MůjSPAC bude automaticky po 7 dnech rozesílat mail s upozorněním, že ještě nebylo uhrazeno členství SPAC, a po dalších dnech SMSka. Pokud ani po 21 dnech nebude členský poplatek uhrazen, přihláška se automaticky smaže.
  • startovky na časovky bude vytvářet aplikace MůjSPAC abychom předešly problémům jako vloni.
  • členové SPAC budou dostávat před časovkou mail i SMSku s časem startu v dané časovce – vyjma mistrovská časovka MČR SACu, tam se budete hlásit přes externí přihlašovací systém.
  • MČR SAC bude, jak již jste dle kalendáře zjistili, společné s mistrovstvím Masters. Já jsem jako jediný hlasoval proti, ale demokracie je demokracie, tak uvidíme, jak to dopadne. Možná to bude plus možná mínus.

Doufáme, že změny budou spíš ve prospěch, než obráceně.


Uveřejněno

v

,

od

Značky: