Čipy na sezonu

Ahojte,

na tuto sezonu ti co chtěli budou mít svůj čip celou sezonu. Čipaři (Atletika UNI) čipy již zaslala, jakmile dorazí doplním každému, kdo si čip objednal, do jeho karty číslo čipu a toto bude uvedeno i v datech které půjdou pro zpracování startovních listin pro závody.

Na prvním závodě sezony, budou čipy nachystány se startovními čísli a licencemi jako obvykle. Co bude jiné bude podpisový arch kde bude nutné se podepsat že jste si čip/y převzali. Když se nedostavíte na první závod nevadí, bude se to postupně opakovat i na dalších závodech, ale max. do mistrovské časovky na Morávce. Pak bude možné si čipy vyzvednout pouze na adrese SPACu.

Když si někdo čip zapomene tak na závodě při prezentaci dostane náhradní proti záloze 100 KČ, ten pak musí po závodě vrátit.

Když někdo čip ztratí tak se vratná záloha nevrací a buď si objedná nový čip za novou zálohu nebo si ho bude půjčovat na závodech jako obvykle.

Po skončení sezony, na předposledním / posledním závode proběhne sběr čipů zase proti podpisu že jste ho odevzdali. Když nebudete na posledním závodě, bude možné čipy doručit poštou, nebo osobně (po předchozí domluvě po telefonu) na adresu SAPCu. Vratná záloha se pak bude vracet na účet z kterého byla uhrazena záloha. Ten kdo čip neodevzdá – vratná záloha se nevrací a bude z ní uhrazena cena čipu. Poslední termín na vrácení čipu bude před koncem sezony zveřejněn tady na webu.

S pozdravem Pavol


Uveřejněno

v

od

Značky: